Što je šef Man Utd-a Ralf Rangnick rekao igračima na poluvremenu u osvajanju pobjede u Brentfordu

Manchester United je ušao u igru ​​s Brentfordom s ciljem povratka na pobjednički put nakon što je nedavno izgubio bodove protiv Newcastlea, Wolvesa i Aston Ville.

I upravo su to učinili na Community stadionu, s njihovim akademskim trojcem koji je osigurao da se vrate u Manchester s prijeko potrebnom pobjedom svog imena.

United je imao mješoviti učinak te večeri, s mukom u prvih 45 minuta prije nego što je došao dobro.

Da nije bilo Davida De Gee, mogli su se naći i krenuti u interval s već završenom igrom.

A Dalot je sada otkrio kako je Rangnick orkestrirao njihovo poboljšanje pozivajući ih da budu 'agresivniji' protiv momčadi Thomasa Franka.

'Bili smo mirni u svlačionici,' Dalot.

MISLITE DA ZNATE SPORT?

Man Utd vijesti Brentford Premier League

Trener Man Utd-a Ralf Rangnick bio je oduševljen pobjedom svoje momčadi nad Brentfordom rezultatom 3-1 (Slika: GETTY)

“Znali smo da ne radimo dovoljno za pobjedu, dali smo neke šanse protivniku, ali znali smo što trebamo učiniti.

“Imali smo plan igre kojeg smo se trebali pridržavati, biti malo agresivniji da dođemo do drugih lopti, malo više intenziteta u kontranapadu, klinički u posljednjoj trećini i služiti igračima naprijed za postizanje golova i to smo i učinili.

“Mislim da smo odradili jako dobru drugu 45 minuta i na kraju je to napravilo dobru izvedbu.”

Dalot vjeruje da United 'stiže tamo' s Rangnickovom taktikom.

Crveni vragovi s vremena na vrijeme i dalje nalikuju kaotičnoj odjeći u kojoj su bili tijekom čarolije Ole Gunnara Solskjaera.

NEMOJTE PROPUSTITI

Man Utd se nada da će se popeti na tabeli Premier lige pod vodstvom Ralfa Rangnicka (Slika: GETTY)

Ali Dalot misli da se United poboljšava, dodajući: “To je jedna od naših prednosti, moramo nastaviti s tim.

“Prostora ima, ima kvaliteta igrača.

“Ponekad samo serviranje nije tu, pa moramo to poboljšati, moramo poboljšati i puno stvari, ali to ćemo učiniti. Stići ćemo tamo.”

Rangnick je nakon utakmice s Brentfordom priznao da je morao 'promijeniti stvari', s tim da je promovirana strana bila jako na vrhu.

“Ne bih rekao [imali smo] jak razgovor [na poluvremenu]”, rekao je.

Zvijezda Man Utd-a Diogo Dalot bio je impresivan u pobjedi Brentforda (Slika: GETTY)

“Ali očito smo morali promijeniti nekoliko stvari i prvo poluvrijeme nismo bili dobri u gotovo svim aspektima igre – traljavi dodavanja, nedovoljno jaki u situacijama 50/50, i dali smo gotovo svaku drugu loptu.

“U drugom poluvremenu smo bili hitniji, napadali smo ih više na terenu, zauzeli prave pozicije kada smo bili u kontranapadu i zabili.

“Ovo je bila velika razlika.”

Dok je Rangnick bio oduševljen rezultatom, šef Brentforda Frank nakon utakmice srezao je frustrirani broj.

Opisao je Crvene vragove kao 'nevjerojatno sretnike' i inzistirao da je De Geino junaštvo spriječilo njegovu momčad da pobijedi.

Duo Man Utd Mason Greenwood i Anthony Elanga bili su na meti u pobjedi Brentforda (Slika: GETTY)

Frank je za BT Sport rekao: 'Nevjerojatno sam ponosan na svoju momčad. Mi smo najmanji klub u Premier ligi, Manchester United najveći.

'Uništili smo ih u prvom poluvremenu, nisu imali ni njuška, tri velike prilike i mogao je biti samo jedan pobjednik ove utakmice.

'Nevjerojatno su sretni. Znam sve o riskiranju. Promijenili su sustav protiv malog Brentforda.

'Jedne od tih večeri, fair play za Davida de Geu, ako opet dobijemo te prilike, netko će otići u stražnji dio mreže.

'Ubio ih je naš intenzitet, pokazali smo to u prvom poluvremenu, igrali smo na Brentfordov način.'